Polish Dres Sajt
Main page

Co to jest Dres

Jak zostać dresiarzem

Odjazdowe buty do Dresu

Włosy

Odlotowy mjuzik

Komóra

Kara

O Mnie

O tym sajcie

Napisz do Mnie

Komóra.

Trzeba być na topie zawsze. Teraz komórę to każdy porządny musi mieć. Nie żeby dzwonić, ale tak. Rozmowy są drogie i się nie opłaca, bo jak nie rozmawiasz to szybko zaoszczędzisz sobie na nowy jeszcze bardziej odlotowy telefonik.

Bez komóry to sobie nie wyobrażam życia. To duży komfort mieć ją przy sobie i mieć świadomość, że można by z niej zadzwonić. To mnie tylko wkurza, że na audiotele się nie da zadzwonić, nie wiem czemu tak zrobili. Bo jak widzę panienki extra na Polsacie w audiotele to aż bym z nimi se pogadał (hehe).

Jak kupujesz komórę, to człowieku zobacz czy ci jakiegoś kitu nie wciskają. 17 gier to teraz podstawa wyposażenia każdego nowoczesnego telefonu. Jak sobie kupisz jakis kiepski model to cię goście wyśmieją.

No ale nie ciesz się za bardzo, bo będziesz i tak za miesiąc musiał wymienić komórkę na nowszą. Żeby kupić nową za 5 zł to musisz zastosować taki jeden trik. Przychodzisz do sklepu, gdzie kupiłeś poprzednią i mówisz, że ci starą ukradli i to nie twoja wina. A ci idioci ci normalnie wierzą i już nie płacisz abonentu tego miesięcznego. Telefonik sprzedajesz i kupujesz sobie nowy. Trzeba mieć w głowie, nie?

(c) PDS 2001. All Rights Reserved.