Polish Dres Sajt
Main page

Co to jest Dres

Jak zostać dresiarzem

Odjazdowe buty do Dresu

Włosy

Odlotowy mjuzik

Komóra

Kara

O Mnie

O tym sajcie

Napisz do Mnie

Kara.

Kara czyli fura, sportowy wózek jakby ktos nie wiedział jeszcze. Obojętne jaki masz samochód, możesz ją przerobić na karę. Ja mam malucha i normalnie na ulicy to się wszyscy za nim oglądają, taki jest cool. Ja to sobie zrobiłem taką karę bo mam talent, ale ci dam parę wskazówek jak zrobić podobną furę.

Kara musi być podziwiana, ale ty możesz być oglądany tylko przez wybrańców. No to przyciemnij szyby. Jak jesteś odważny to przednią też, ale pały mogą cię gnębić za to. Do tego trzeba założyć 4 dodatkowe światła stopu, tak na bajer tylko, bo i tak nie będą świecić bo jest za mało prądu w maluchu. Spojlerki trzeba dołożyć obowiązkowo do tyłu wielko i z przodu też.

Jak się znasz na tym, to zdejmij najlepiej tłumik, żeby ryczało na kilometr. No i też można przyciemnić światła żeby było cool mało je widać. Jak dołożysz sportowe lusterka i założysz sportowe opony ze startym całkiem bieżnikiem to wózek będzie sportowy.

Nie zapomnij też o nagłośnieniu. Możesz w tym celu wymontować tylne siedzenia aby zamontować sprzęt. Mjuzik musi być na zewnątrz głośniejszy od silnika!

...

No kurde teraz przypomniało mi się też parę rzeczy na temat kary nowych. No na przykład każdy wóz musi mieć porządnie koła wyglądające. Robi się to tak: jak masz gościu super furkę, jakiegoś golfa albo stać cię nawet na Atrójce, to kup se obowiązkowo alusy. Normalnie tanie są, a każdy ci je wyprostuje bez problemu. Jak dalej będą krzywe i będzie z nich powietrze leciało to jeszcze dokup kompresor taki do pompowania.

Ja tam w moim maluchu mam nawet założone takie specjalne imitacje alusów, co jeszcze taniej wychodzą. Kupujesz te niby alusy za flaszke kradzione i już się wszyscy nabierają że to prawdziwe!

(c) PDS 2001. All Rights Reserved.