Polish Dres Sajt
Main page

Co to jest Dres

Jak zostać dresiarzem

Odjazdowe buty do Dresu

Włosy

Odlotowy mjuzik

Komóra

Kara

O Mnie

O tym sajcie

Napisz do Mnie

Jak zostać dresiarzem.

Jak kto myśli, że zostać dresiarzem to jest takie hop - siup to się grubo myli. Nie wystarczy tylko sobie kupić odjazdowego dresiku i już w nim wyjść na ulicę.

Dresiarstwo to jest, niech każdy wie, praktycznie styl całego życia. Niektórzy to sobie kupią dres żeby pobiegać w niedzielę - to nie są żadni dresiarze, to jakies dupki co by o nich można powiedzieć niedzielne dresiarze (ale dżołk wymyśliłem, nie?).

Prawdziwy dresiarz chodzi w dresie 24 godziny na dobę albo nawet 25 (jak ktoś nie rozumie tego dżołka, to mu tłumaczę, że doba ma 24 godziny hehe). I na każdą okazję. Do tego dresiku musi mieć odpowiednie buty i fryzurę i inne gadżety (zobacz se w rubrykach o tym).

No i trzeba być również charakterystycznym to znaczy mieć charakter. Musisz mieć trochę pryszczy na gębie, bo inaczej to jesteś gościu młodzian jakiś. Z tym to raczej nie powinno być kłopotów żadnych.

No i gościu pamiętaj że prawdziwy Dresiarz kupuje tylko na bazarku, wyjątkowo dresik w sklepie a. jak kasę masz. Nie dawaj się oszukiwać. Weźmy takie radyjko do kary: kupisz za starego balona sonówę z basiorem i jeszcze kopakt diskiem co za nią w sklepie nawet i dychę chcą.

No i musisz być twardy. Taki dresiarz to jest ktoś a nie nikt. Masz być z tego dumny jak Paf.

(c) PDS 2001. All Rights Reserved.