Polish Dres Sajt
Main page

Co to jest Dres

Jak zostać dresiarzem

Odjazdowe buty do Dresu

Włosy

Odlotowy mjuzik

Komóra

Kara

O Mnie

O tym sajcie

Napisz do Mnie

Co to jest Dres.

Nie przypadkiem napisało mi się Dres z dużego fonta. To jest normalnie teraz już kultowy ubiór Polskiej młodzieży. Ja noszę dres już od 10 lat i nie chcę niczego innego mieć.

Jak jeszcze jakiś matoł nie wie, co to jest Dres, to niech słucha: to jest praktyczny i wszechstronny ubiór na wszystkie okazje. Ale to jeszcze nie wszystko. Dres musi być dobry, a nie jakaś tam chińska szmata. Bo te dobre dresy nie są wcale szyte w Chinach.

Dresy są często pakowane spodnie i góra, ale to jest obciach tak chodzić. Najlepiej jest zamieniać sobie góry albo, co jest the best według mnie, nosić odjazdowego tiszerta i bez góry. A na to fleja założyć. Poza tym dresik najlepiej jak jest o numer za duży, to wtedy gościu wyglądasz jak raper.

Najlepsze dresy to są takie z nogawkami z guzikami od góry do dołu niby rozpinanymi. Mówię niby, bo one tak naprawdę nie są. To tylko taki trik. Ktoś normalnie może pomyśleć, że tam wiatr wieje między guzikami, a to jest zaszyte w środku faktycznie.

No i normalnie byłbym zapomniał o najważniejszym elemencie dobrego dresiku, znaczy o paskach. Najlepiej jak są 4 takie paski od góry do samego dołu. Czasem są odblaskowe, to się gościu tak świecisz w nocy, że cię pały od razu zobaczą i zwiną z parku. Hehe, niezły dżołk, co? No ale to z drugiej strony jest fajowy bajer.

Przekonałem już chyba każdego do dresiku. Jak kto jeszcze nie ma, to skakać natychmiast so hipermaketa albo na bazarek. No chyba, że gościu jesteś dziany, to se skocz do sklepu a. i kup mega firmówkę.

(c) PDS 2001. All Rights Reserved.