Główna
Irc
Programy
Skrypty
Pils
Addons
Tcl
Bot
Void
Bnc
555ex3
Opisy
Bezpieczeństwo
Serwery
Wirusy
Shell
Lameriada
Księga wieczysta
Sznurki

Redakcja
Reklama


[[_{G}asior_]]
|_0|_teR
|[BLunGE]|


Odkąd ircuje moje rachunki telefoniczne ..........

zwiększyły się
zmniejszyły się
pozostały bez zmian

Zobacz wyniki poprzednich sond


Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach wpisz swój adres email


Strona nominowana do SUPER STRONY


stat4u

55885


Ustaw best IRC site jako stronę startow± Drukuj stronę

Lolter - a wiec jestem, po dlugiej przerwie kojarzącej się z leniuchowaniem postanowilem zajrzec na serwis z ktorym chyba mam coś wspólnego oprócz tego, że z drugim redaktorem non stop pije piwo bezalkoholowe oczy wiście (powiedział facet wieszając swoje oczy na gałęzi). Postanowiłem sprawdzić jak to nasz serwis widziany jest w przeglądarkach i oto wynik:
Onet - dalej niz 200 miejsce
Wirualna Polska - 17 miejsce na pierwszej stronie coz za zaskakujacy wynik :))
Poland.com - 4 miejsce bravo

Osobiście wydaje mi się, że najlepiej prezentuje się tu przegladarka Poland.com chyba, że wy też uważacie ze strona www.samochody.dziewczyny.sex.irc.prv.pl to jest to co w ircu lubimy najbardziej :))) a tak wlasnie oceniaja w onecie. Jednym słowem worek różnych różnosci dla każdego coś dobrego. Pozdrawiam Lukasz - Lolter.

Merlin - robak internetowy o różnorodnej destrukcji. Merlin jest robakiem internetowym napisanym w języku Visual Basic Script, któty poza rozprzestrzenieniem się za pomocą poczty elektronicznej oraz IRCa, zawiera wiele różnorodnych procedur destrukcyjnych aktywizowanych w zależności od daty. Robak stara się też rozprzestrzenić za pomocą IRCa poprzez nadpisanie skryptu startowego script.ini popularnej aplikacji do obsługi IRCa - mIRCa

Nowy serwer Redakcja best IRC site cieszy się, że w sieci powstają nowe serwery ircx. Niedawno dowiedziałem się o serwerze o nazwie hols.ng.pl. Jest on prowadzony przez znających się na rzeczy administratorów takich jak |[HoLsIk]|, carnivore, [Dani] i Karko. Można tam spotkać osoby ircujące na serwerze ircx.pl i popularnym wcześniej MSN'nie. Wiecej na ten temat na kanale #polska pod adresem: hols.ng.pl port: 6667. ZAPRASZAMY!

Vitryna.pl Pojawiły się ostatnio problemy z serwerem vitryna.pl. Jak podają na stronie firmy, zakończona została współpraca z administratorem NEO2k, uległy także zmianie zasady użytkowania kont shellowych. Nie wiadomo jeszcze co stanie się z kontami założonymi przez zwolnionego administratora, na pewno zostały one usunięte z serwera Caffe Witryna.

Jeśli macie ochotę postawić bota, bnc, bądź sesję ircową zapraszam na serwer shell.w.klodzku.pl Koszt shella to 70zł, konto po opłaceniu otrzymujemy na okres 12 miesięcy. Więcej informacji na stronie shell.w.klodzku.pl.

eggdrop 1.6.2 Ukazała się najnowsza wersja popularnego bota ircowego - eggdropa. Oprocz poprawy kilku błędów nie widać w nim żadnych znaczących zmian. Przypominamy, że do nowej serii 1.6.X dodano kilka nowych funkcji (m.in statystyki i obsługa kanałów).

mIRC 5.82 Ukazała się kolejna wersja jednego z najpopularniejszych klientów usługi IRC. Aplikacja pozwala na prowadzenie rozmów z poszczególnymi osobami, jak i z grupą osób. Umożliwia także na przesyłanie plików, tworzenie list użytkowników, tworzenie i rozbudowywanie skrptów itp.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia cała redakcja best IRC site życzy wszystkim zdrowych i pogodnych świąt oraz udanego Sylwestra 2001.

Fable - robak rozsyłający się pocztą i IRCem. Fable jest robakiem internetowym rozsyłającym się automatycznie pocztą elektroniczną, a także w postaci skryptów na kanałach IRCa używając popularnego klienta mIRC'a. Jedyne destrukcyjne działanie robaka polega na usunięciu edytora rejestru ...

Otrzymaliśmy ostatnio informacje o zakwalifikowaniu się do konkursu na "Witrynę miesiąca START.NET.PL". O wygranej zdecyduje największa liczba uzyskanych głosów, dlatego też zachęcamy was do odwiedzania strony www.konkurs.start.net.pl i głosowanie na naszą stronę.

Jakiś czas temu informowaliśmy was o powstaniu nowej sieci o nazwie Irc4Ever. Okazało się, że sieć ta cały czas zyskuje popularność. Do plusów należy zaliczyć możliwość rejestrowania nicków oraz kanałow. Sieć tą prowadzą znakomici eksperci od neta. Są to między innymi [KrEciK] - znakomity programista i administrator oraz marco twórca między innymi strony irc.iq.pl. Należy dodać, że wszyscy członkowie grupy Irc4Ever wykonują swoją pracę dobrowolnie, a ich jedynym celem jest satysfakcja użytkowników. Wszystkich którzy chcieliby się dowiedzieć więcej na temat tej sieci zapraszamy na irca pod adres: random.irc4ever.net port: 6667

[22 06 2001] Pojawił się kolejny wirus rosyłany poprzez IRC'a o nazwie Merlin, poczytajcie o nim w dziale Wirusy. Dorzuciliśmy także kolejne texty do działu Lameriada.

[16 06 2001] W dziale Bezpieczeństwo znalazły miejsce dwie fajne sztuczki. Nie mają one na celu wywołać złośc u użytkownika, ale pobudzić go do radości :))).

[7 06 2001] Nowa porcja śmiechu! Do działu Lameriada dodaliśmy 2 nowiutkie teksty z udziałem [Air], carnivore i }{^aKs0^}{.

[2 06 2001] Dorzuciliśmy kolejny dział 555ex3. Zapraszamy także do głosowania w nowej sondzie.

[26 05 2001] Zapraszamy przede wszystkim do działu shell, dorzuciliśmy adres bardzo dobrego serwera, zajmującgo się sprzedażą kont, także shellowych. Dorzuciliśmy także text do działu Lameriada przesłany nam przez lassera.

[7 04 2001] Doszły do menu dwa nowe działy: Void i Bnc. Zapraszamy do działu shell gdzie umieściliśmy nowe adresy kont shellowych. Do działu Lameriada dodaliśmy nowe texty przysłane przez kotli'ego.

 

SyntaxERROR Kompleks Ownera
SyntaxERROR Tropic
|[BLunGE]| Piosenka
|[BLunGE]| Program IRCownika
Gesvo Bajka Gesvo
[[_{G}asior_]] Raport OECD
[[_{G}asior_]] Czy jesteś ircoholikiem?

Jeśli chcecie zamieścić jakiś text na tej stronie, swoją opinię na jakiś temat lub po prostu chcecie kogoś zjechać, napiszcie a my to zamieścimy, max. 10 wulgaryzmów :>

 

Jeśli chcecie nawiązać współpracę z naszym serwisem piszcie na adres: gasior@irc.pl.

- http://www.pc0.prv.pl Strona jednago z najstarszych i zarazem najlepszych kanałów w sieci. Chodzi oczywiście o #Polish_chat0. Autorem strony i właścicielem tego kanału jest Mowca.
- http://irc.iq.pl Jeden z najlepszych serwisów IRCowych. Prowadzi go administrator sieci IRC4Ever - Marco.
- http://www.irc24.de Niegdyś niemiecki mirror naszej strony, lecz dziś znajduje się na nim masa informacji. Na pewno jest to najlepsza niemiecka strona dotycząca IRC'a. Redaguje ją m.in. Sweety.Poszukujemy ludzi chętnych do współpracy przy tworzeniu serwisu. Nie zwlekaj napisz.
Copyright © 2000 "best IRC site"
All rights reserved. Produced by [[_{G}asior_]] & |_0|_ter
Zabrania się wykorzystywania materiałów z tej strony do celów własnych bez zgody autorów.

R                    E                    K                    L                    A                    M                    A